В Японії винайшли та почали продавати "тихе" караоке

Фото: скріншот Instagram seiji_nakazawa

В Японії створили пристрій, який стане просто святом для сусідів, які живуть через стінку з любителями поспівати.?

"Тихе" караоке дозволить співати людині улюблені пісні та не переживати, що вони комусь заважатимуть. Офіційно комплект, куди входить мікрофон, адаптер, навушники та кілька дротів для підключення, називається "Персональне караоке". Його вартість - приблизно 73 долари, пише видання Sora News.

Як це працює? Верхня частина мікрофона знаходиться всередині спеціальної шумоізоляційної чаші. Співаючи, потрібно просто прикласти її край до рота і тоді звук буде максимально приглушеним. Кореспондент видання дуже любить співати, тому вирішив проекспериментувати. Виявилось, що прилад дійсно приховує шум - правда, ефект створюється такий, ніби співака душать подушкою.? Ну, зате сусіди будуть задоволені.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту