В Європі пропонують запровадити інтервальний карантин: 50 днів під замком, 30 днів свободи

Фото: fernando zhiminaicela, Pixabay
Це спосіб стримати показники смертності від коронавірусу й при цьому не довести народ до зубожіння.

Група вчених з дев'ятьох країн Євросоюзу провела моделювання різних стратегій карантину і їхнього впливу на поширення коронавірусу. На їхню думку, для більшості країн найкраще підійде режим інтервального карантину. Правда, жити з ним доведеться не менше півтора року, повідомляє hightech.plus.

При моделюванні сценарію з повторюваними циклами, які складалися з 50 днів карантину і 30 днів послаблень, вчені дослідили зниження індексу репродуктивності вірусу до 0,5 у всіх країнах, а також відсутність різкого напливу важко хворих. У такому варіанті пандемія триватиме найдовше - від півтора року. При цьому смертність виявиться найменшою - трохи більше 130 000 загиблих на всі 16 країн.

Однак найшвидший спосіб впоратися з епідемією в кожній країні - суворий тримісячний карантин, підсумували вчені. Саме це продемонстрував Китай, коли повністю закрив Ухань й інші постраждалі від вірусу провінції.

В цілому, вважають вчені, інтервальний підхід дозволить небагатим країнам, які не мають можливості з економічних причин довго зберігати жорсткий карантин, стримати показники смертності і не довести народ до зубожіння.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту