Вакансія дня: обіймач поросят у притулок для тварин

Фото: Unsplash by Christopher Carson
Це ми називаємо - робота в кайф. Суцільне мі-мі-мі.?

Нова робота мрії шукає щасливчика.?

Притулок для тварин Cotton Branch з Південної Кароліни відкрив вакансію - обіймач для поросят. Обов'язки ну ду-у-уже відповідальні (?) - обіймати, чухати та годувати печивом маленьких свинок. У такий спосіб тварин хочуть соціалізувати, пише CNN.

Рік тому, в грудні 2018 року, притулок врятував 225 безпритульних свинок у Кентукі. Тепер для тварин шукають новий будинок та наглядачів. Та перед тим, як віддавати поросят, співпрацівники притулку хочуть їх навчити жити в компанії людей та не боятись. Саме для цього шукають волонтерів. 

До речі, минулого року вже знайшли домівку 75 тваринам. Еван Костнер, директор притулку, розповідає: "Мій чоловік хотів отримати порося в подарунок на Різдво. Спочатку мені здалося це дивним, але коли ми привели нашого Олівера (порося) додому, моя думка змінилася. Ця тварина може відчувати і виражати емоції так само, як коти і собаки". Саме після цього вирішили створити притулок.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту