Вакансія в Ілона Маска - потрібен фахівець з курортів

Фото: SpaceX
Необхідно побудувати космопорт поруч з космодромом SpaceX.

У компанії Ілона Маска SpaceX з'явилася незвичайна вакансія - шукають фахівця з питань курортів. Точніше, як сказано в описі, талановитого менеджера, котрий буде супроводжувати перший курорт SpaceX з моменту проєктування до його повної готовності.

Побудувати курорт необхідно безпосередньо біля космодрому в Бока-Чика-Вілледж у штаті Техас. SpaceX хоче перетворити це місто на справжній космопорт, звідки люди зможуть відправлятися в подорожі на інші планети.

Щоб розраховувати на вакантну посаду, претендентові необхідно мати вищу освіту (не нижче ступеня бакалавра) і мінімум 5 років досвіду управління будівельними проєктами.

Займатися доведеться абсолютно всім, з нуля: розробляти архітектуру і дизайн проєкту, підрахувати вартість всіх робіт і терміни їхнього виконання,та дотримуватися цього плану до завершення будівництва курорту.

Про розмір зарплати для фахівця з питань курортів не повідомляється. Резюме можна відправити за посиланням.

Матерiали по темi
Людство готується до війни за космос: хто та як ділитиме Місяць і Марс
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту