Вакарчук продовжить співати в "Океані Ельзи", попри обрання до Ради

Фото: facebook.com/GolosZmin
Лідер партії "Голос" заявив, що закон не забороняє йому займатися творчістю.

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук, який, за результатами екзитполів, проходить разом зі своєю політсилою до Верховної Ради, заявив, що після обрання народним депутатом, музичний гурт "Океан Ельзи", де він є фронтменом, продовжить активну діяльність.

"Я людина, яка декларує відсутність подвійних стандартів. Хіба ви зможете повірити, що я щиро скажу вам, що мені більше не цікаво займатися музикою? Не повірите, скажете, що граю (на публіку – Прим.). Так як грати я не вмію, то щиро вважаю, що "Океан Ельзи" буде існувати. Слава Богу, закон дозволяє займатися творчістю, а Бог забороняє мені нею не займатися", - цитує "Інтерфакс-Україна" слова музиканта та політика під час брифінгу у штабі в неділю ввечері.

Нагадаємо, до Ради, попередньо, проходить 5 партій, що змогли подолати 5-відсотковий бар'єр.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Анатолий Каратеев
И кого мы выбрали? Петь он будет в Раде? Скорее подпевать...
21 лип 2019 р., 19:10
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту