Вакарчук у свій день народження завів Інстаграм та показав розтяжку

Фото: соцмережі
Відомий музикант перервав утримання від найпопулярнішої серед молоді соціальної мережі.

До недавнього часу Вакарчук мав тільки аккаунт у твіттері, де стисло ділився своїми думками. Ця його звичка свого часу навіть стала приводом для приколів і фотожаб.

Але кілька тижнів тому в музиканта з'явилася сторінка в Фейсбук, а тепер і в Інстаграм. Схоже, Вакарчук вирішив, що йому теж пора ставати ближче до народу.

Поки на його сторінці лише декілька постів. Перший з'явився вчора, 14 травня, в день його народження. У ньому музикант подякував шанувальникам за привітання.

Можливо, музикантові та громадському діячеві не дають спокою лаври переможця президентських перегонів Володимира Зеленського, який завжди був активний в Інтернеті й відкритий до спілкування. Володимир давно займається спортом і регулярно викладає мотивуючі фото з тренувань.

Переглянути цей допис в Instagram

Добрий ранок!!!))

Допис, поширений Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Святослав Іванович вирішив показати, що теж не промах і продемонстрував свою розтяжку.

У своєму акаунті музикант опублікував цілу серію знімків, які підписав: "Йога. Северин. Гарний ранок ".

Правда, схоже, Вакарчук ще не дуже добре освоївся в соцмережі. На цю мить, він публікує однаковий контент і в Інстаграм-сторіз, і в самих постах. На музиканта вже підписалося близько 7000 осіб, а от сам він не додав у друзі жодного.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту