Вакарчук заявив, що припинить співати, якщо потрапить до влади

Фото: Instagram sviatoslav.vakarchuk
Лідер рок-гурту "Океан Ельзи" та партії "Голос" продовжить співати тільки, якщо обійматиме законодавчу, а не виконавчу посаду.

Лідер рок-гурту "Океан Ельзи", а віднедавна і кандидат в народні депутати України та лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук може призупини музичну кар'єру. Про це він розповів в інтерв'ю для "Радіо Свобода".

Фото: goloszmin.org

"Якщо я буду у законодавчій владі, то я продовжу співати, адже закон цього не забороняє. Але, якщо я буду при виконавчій владі, то дуже сумніваюсь, що продовжу виступати разом зі своїм гуртом. Адже часу навряд буде вистачати", - сказав Святослав Вакарчук.

На закиди про те, що багато хто звинувачує співака-політика у тому, що його концерти є агітацією, Вакарчук відповів: "Якщо концерт "Океану Ельзи" є агітацією, то це агітація за якісну українську європейську музику, і ми готові їх робити скільки завгодно. Мій гурт давав безкоштовні концерти у різних регіонах, коли людям там потрібна була підтримка".

Наприкінці Святослав додав: "Єдина моя амбіція - це змінити країну на краще".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту