Валерій Жидков виступить лише для 100 глядачів зі своїм дорослим стендапом

Фото: прес-служба Caribbean Club
Серія сольних концертів відбудеться вже у вересні в Києві.

Автор студії "Квартал 95" Валерій Жидков на початку осені виступить у Києві з серією сольних стендап-шоу. Кількість місць обмежена, тож побачити популярне TV-show у камерному форматі матимуть змогу тільки 100 глядачів три суботи підряд - 5, 12 та 19 вересня. Комік представить свій авторський проєкт #ГудНайтШоу у столичному Caribbean Club Concert Hall.

"Це будуть мої перші концерти в Caribbean Club. Давно поглядав на цю цікаву сцену і нарешті зрослося. Впевнений, що все пройде чудово, тому що атмосфера клубу ідеально підходить для мого #ГудНайтШоу: затишно, спокійно, "для своїх". Три суботи - три різні програми. Приходьте - посміємося, подумаємо, відпочинемо!", - розповідає Валерій Жидков.

Нагадаємо, що #ГудНайтШоу - це сольний дорослий стендап Валерія Жидкова, часом на непрості і неоднозначні теми: про секс, фемінізм, релігію, мови і національності - про все, що нас об'єднує і роз'єднує. Це гумор, над яким можна і посміятися, і замислитися.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту