Вангують: У Донецькій області заздалегідь порахували голоси

На виборчій дільниці Бахмута члени комісії підписали чисті бланки протоколів з підсумками виборів.

У ніч перед виборами в Україні традиційно настає "пора чудес". Одне таке диво сталося в Бахмуті (Донецької область). Там члени комісії заздалегідь підписали чисті бланки з результатами голосування. Залишалося лише вписати ім'я "переможця". Але не встигли - нагрянула поліція. Копи кинулися до бланків, та члени комісії теж не розгубилися, віртуозно заливши папери чорнилами.

 
- Таким чином вони спробували приховати сліди злочину, - прокоментував ситуацію голова прес-служби Національної поліції України Ярослав Тракало.

- Але послухайте: ми ж не чарівники - ми тільки вчимося! - приблизно так відповіли члени комісії.  

 У будь-якому випадку, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 158 Кримінального кодексу "фальсифікація виборчих документів, підсумків голосування". Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту