Фото: pixabay.com

Вантажівка зі 130 мільйонами бджіл потрапила в ДТП – і що тут почалось! (відео)

У зв'язку з незвичайною аварією, у штаті Монтана (США) було проведено оригінальну рятувальну операцію.

Місцевий телеканал KBZK повідомив, що вантажівка з двома водіями їхала з Каліфорнії в Північну Дакоту. На одному з перехресть, біля міста Бозмен, водій перевищив швидкість і перекинув причіп у кювет. У ньому було 412 вуликів зі 130 мільйонами бджіл вартістю 100 тисяч доларів.

Комахою, звісно, не сподобався цей "катаклізм" - і вони почали вилітати з вуликів. Над Бозменом нависла загроза масової бджолиної атаки.

- Коли я вперше потрапив на місце події, йшлося про те, щоби пожежні залили все піною, - розповідає викликаний на допомогу досвідчений бджоляр Стів Торсон. - Я ледве вмовив їх спробувати врятувати комах.

На місце ДТП викликали спецтехніку, щоб витягнути трейлер з кювету - і рятувальна операція почалася.

Насамперед трейлер був обтягнутий "дрібнокаліберною" сіткою, що дозволило зупинити дезертирство більшості комах. І коли причіп з вуликами знову опинився на дорозі, вже сутеніло, а в темряві бджоли набагато спокійніші і "хочуть додому". Вони почали повертатися.

Справа обмежилася кількома укусами, якими найрозлюченіші комахи нагородили рятувальників. І, як сказав помічник начальника місцевої пожежної охорони Николай Брайан: "Водіям вантажівки дуже пощастило, що вони лишилися неушкодженими".

І це правда. Адже, як казав найвідоміший експерт з медоносних комах - ні, не Ющенко, а Вінні Пух: "Хіба знаєш, що спаде на думку цим бджолам?"

Як відомо на сьогодні, полагоджена вантажівка з придатними до роботи бджолами повертається до Північної Дакоти...

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту