Вчені: Через розбите серце можна померти. Але краще не треба

Фото: pexels.com
Викликати хворобу може як велика журба, так і сильна радість

Швейцарські вчені проводять дослідження, присвячене так званому "синдрому розбитого серця". Як повідомляє BBC, психологічний стрес може стати причиною справжньої хвороби. Він викликає гостру дисфункцію лівого шлуночка.

Синдром проявляється раптовим розвитком серцевої недостатності або болі у грудях, що поєднується зі змінами на ЕКГ характерними для інфаркту міокарда передньої стінки лівого шлуночка.

Призводити до такого синдрому можуть різко негативні емоції, які провокують відповідну реакцію мозку - смерть близької людини або розставання. Але синдром можуть спровокувати і радісні події, що викликають сильні емоції. Наприклад, весілля або перехід на нову роботу.

Главная небезпека - цей синдром дуже схожий зі звичайним серцевим нападом, який може в деяких випадках приводити до смертельних наслідків.

Тож бережіть серце і читайте "Йод" - він лікує від будь-яких хвороб.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту