Фото: Unsplash

Вчені довели, що чашка кави покращує концентрацію людини

Але підбадьорливий напій - не панацея від усіх проблем 😉.

Раніше вчені стверджували, що кофеїн негативно впливає на творчість людини. Що, маємо визнати, болюче вдарило по тих, хто вірить у цілющу силу гарячого напою перед мозковим штурмом 🙃.

Однак дослідниця Дарія Забєліна з Арканзаського університету продемонструвала, що, насправді, кава зовсім не впливає на творчу реалізацію людей.

Команда науковців під головуванням Забєліної запросила до участі в експерименті 80 добровольців. Їх поділили на дві групи: одній видали одну пігулку кофеїну, що рівноцінна чашці кави, а іншій - плацебо. 

Далі науковці перевірили групи на здатність знаходити конкретні та множинні рішення (конвергентне та дивергентне мислення). Виявилося, що кофеїн взагалі не вплинув на тих людей, котрі мусили вирішувати декілька задач одночасно (творчий підхід).  Однак він допоміг тій групі, котра мала сконцентруватися на виконанні конкретного завдання. 

Так вчені дійшли висновку, що кава не впливає на творчі здібності людини, однак допомагає їй стати уважнішою та сконцентрованішою. 

Матерiали по темi
Кавомани, радійте: вчені довели, що кава не шкодить здоров'ю - навіть 25 чашок на день
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту