Вчені довели, що діти мають бути трохи замазурами

Фото: Unsplash by Sharon McCutcheon
За результатами досліджень, ідеальна чистота – шкідливіша для здоров'я, ніж легкий бруд.

У суспільстві міцно вкоренився стереотип: якщо у будинку маленька дитина, вдома має бути стерильна чистота. Настав час розвіяти міф. Це й зробили вчені з Американського коледжу алергії, астми та імунології. Вони провели низку досліджень і виявили, що вся ця нав’язлива чистота може стати причиною появи у дітей алергії та таких захворювань як астма чи екзема, пише Mirror.

Фото: Pexels

Професор-імунолог Джон Зіглер каже: "В основі гігієнічної гіпотези лежить те, що у дітей у досить забруднених середовищах менший ризик розвитку алергії, ніж у дітей у чистих середовищах. Але поки  не зрозуміло, що саме спричинює таке явище. Наприклад, діти, які живуть у селах, мають меншу схильність до хвороб та алергій, адже вважається, що у повітрі можуть бути частинки мікробів тварин, що діють благотворно. Але, на жаль, точно цього ще ніхто не визначив".

Фото: Unsplash by Picsea

Також вчені радять, коли у немовляти впала пустушка, краще просто облизати її, ніж стерилізувати. Мікроби дорослого організму швидше допоможуть діткам, ніж нашкодять, і мікрофлора дитячого кишечника легше адаптується до дорослого середовища.

Фото: Unsplash by Shitota Yuri

Разом з тим професор Зіглер пояснює, що треба уважно стежити за дитячим посудом. Він має бути особистим у кожного малюка. Але про безкінечну стерилізацію пляшечок, тарілочок, сосок та пустушок забудьте, дайте дітям можливість пізнати і відчути світ таким, яким він є.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту