Фото: Unsplash

Вчені довели, що від слів "все буде добре" стає тільки гірше

А ми й не підозрювали 😆.

Дослідники з Оксфордського університету провели експеримент. Вони опитали 325 одружених людей щодо того, як їм живеться в шлюбі. Вчених хвилювало питання підтримки партнера.

Опитувані розділилися на дві групи. Одні розповіли, що чують від улюблених щось в дусі "не парся, все буде нормально", а інші — що стрес обґрунтований і про це потрібно поговорити.

Виявилося, що саме друга група людей відчувала себе набагато краще після того, як партнер підтвердив всі підстави переживати через проблеми. Ті ж, хто чув "все буде добре", тільки більше турбувалися.

Вчені пояснюють це тим, що бажання вивести все на позитив насправді є ігноруванням чужих емоцій, а також спробою контролю і примусу. Це проявляється навіть тоді, коли людина щиро говорить, що все налагодиться.

Для того, щоб дійсно підтримати людину, краще визнати її проблему і поспівчувати ситуації. Це допомагає людині усвідомити, що вона не самотня.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту