Вчені довели, що заради сексу люди йдуть на будь-який обман

І не важливо, що відчуває людина до потенційного партнера.

Люди перебільшують свої достоїнства і приховують недоліки у ті моменти, коли відчувають наближення сексу.

Якщо раніше ми могли тільки це припускати, аналізуючи поведінку оточення, то зараз цю теорію офіційно підтвердили вчені. Дослідники з Університету Рочестера в США довели, що заради сексу людина готова наговорити що завгодно, пише Ніж.

Психологи провели чотири експерименти, в якому взяли участь 328 дівчат і 306 хлопців у віці близько 25 років. Спершу їх поділили на групи: першій показували еротичні картинки, іншій - нейтральні, а після цього їх просили поговорити з представниками протилежної статі.

Під час першого експерименту учасникам дали завдання прийняти пропозицію незнайомця протилежної статі про роботу за кордоном. Але в такому випадку вони не змогли б бачитися з рідними. Ті студенти, які попередньо дивилися еротичні картинки, швидше погоджувалися з пропозицією незнайомця, ніж ті, які не думали про секс. Другий експеримент на "піддакування" партнеру тільки це підтвердив.

Решта два експерименти показали, що люди відверто брешуть заради втілення сексуальних бажань. Учасників попросили вказати реальне число сексуальних партнерів в анкеті, а потім підтвердити цю інформацію інтерв'юеру протилежної статі. Бажаючи тому сподобатися, і чоловіки, і жінки свідомо занижували реальну кількість партнерів, яку повідомляли в анкеті.

Матерiали по темi
Подружжю корисно інколи спати у різних ліжках, - вчені
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту