Вчені: Карантин шкідливий для здоров'я

Photo by Nik Shuliahin on Unsplash
Наслідки для психіки можуть проявлятися через місяці і роки після ізоляції.

Карантин негативно впливає на психіку людей, до його наслідків належать симптоми депресії і посттравматичного стресового розладу. До таких висновків прийшли вчені з Королівського коледжу Лондона, проаналізувавши 24 дослідження, які були проведені в 10 країнах під час спалахів гострого респіраторного синдрому (ТОРС), лихоманки Ебола, грипу H1N1 і близькосхідного респіраторного синдрому (БСРС), пише "Вокруг света".

Найбільший психологічний вплив карантин чинить на людей з психічними розладами та працівників охорони здоров'я. Симптоми ПТСР зберігаються протягом тривалого часу після карантину, а наслідки можуть виявлятися через місяці або роки.

Люди, які перебувають на карантині, відчувають високий рівень страху перед зараженням. Вони схильні катастрофізувати ситуацію, особливо це загострюється за відсутності точної інформації. Уже після карантину негативно на психічному стані людей позначалися фінансові втрати через відсутність можливості працювати і насторожене ставлення оточуючих у зв'язку з перенесеним захворюванням.

Нагадаємо, що через спалах коронавірусу в Україні введені суворі карантинні заходи. Закрито пасажироперевезення усередині країни, у містах не працюють ТРЦ, в Києві зупинилося метро. Людей просять по можливості залишатися вдома.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту