Вчені навчилися за поведінкою дитини в дитсадку прогнозувати розмір її зарплати у майбутньому

Photo by Nicole Honeywill on Unsplash
Якщо людина агресивна і нетовариська в 6 років - вона буде заробляти менше однолітків у 30 років.

Дослідження показують - багато рис особистості, що визначають успіх у дорослому житті, закладаються вже у дуже ранньому дитинстві. Вчені з Університету Карнегі-Меллона вивчили зв'язок між шістьма поширеними типами поведінки у дітей дитсадівського віку і їхнім заробітком у 30-35 років, повідомляє hightech.plus.

У дослідженні використовувалася інформація про 2850 дітей, що народилися в канадській провінції Квебек у 1980 і 1981 році. Оцінки їхньої поведінки були взяті зі звітів вихователів дитсадків, а дані про рівень доходів - з податкових декларацій за 2013-2015 роки. Авторів роботи цікавили такі особливості поведінки, як гіперактивність, неуважність, фізична агресія, асоціальна поведінка, тривожність і соціальність.

Виявилося, що люди, які у шість років були неуважними, ставши дорослими, заробляли менше однолітків. Результати дослідження залишилися незмінними, навіть коли автори зробили поправку на рівень IQ і сімейну історію.

Чоловіки, які в дитинстві проявляли фізичну агресію і асоціальну поведінку, в 30 років також заробляли менше, ніж їх просоціальні однолітки.

Автори дослідження підкреслюють, що виявили лише кореляцію, але не причинно-наслідковий зв'язок. Проте дослідники вважають поведінку в дитячому саду досить точним маркером майбутнього фінансового благополуччя.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Oxana Goretska
Не впевнена. У нас в школі був хлопчик - босяк-босяком. А зараз заробляє непогано. Про дівчаток - згодна.
14 серп 2019 р., 13:26
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту