Фото: henri meilhac / Unsplash

Вчені назвали чоловіків, які схильні до сексу без зобов'язань

Фізична форма хлопців впливає на їхню сексуальну активність - це природний інстинкт залишити якомога більше потомства.

Поведінка людини формується під впливом фізичних характеристик її тіла.

Навіть певні риси характеру можуть пояснюватися особливостями організму, які люди успадковують генетично.

До такого висновку дійшли вчені з Каліфорнійського університету, які досліджували взаємозв'язок зовнішнього вигляду і характеру людини на прикладі чоловіків і жінок з 12 країн.

Виявилося, що форма нашого тіла впливає не тільки на витривалість і впевненість людини, а й на те, який у неї темперамент, як людина поводиться у стосунках і навіть на її політичні погляди, передає BBC.

Наприклад, чоловіки з кращими фізичними даними більшою мірою є екстравертами. Вони схильніші до авантюр і ризику, для чого часто потрібна сила й підтягнуте тіло.

Крім того, такі "мачо" агресивніші за своїх слабкіших братів, але практично не схильні до тривожності й страхів.

На питання "А чому так?" вчені дають очевидну відповідь. У всьому винна... еволюція. Фізично слабкий чоловік апріорі мав поводитися стриманіше та обережніше - щоб вижити.

Цікаво, що у жінок подібний взаємозв'язок зустрічається набагато рідше.

Фото: Unsplash

Також американські вчені пояснили, чому людей з підкачаним тілом вважають більш привабливими. Чоловіків і жінок більш "тягне" до екстравертів, а риси цього темпераменту диктуються саме фізичними даними.

Але найцікавіше вчені приберегли наостанок. Від конституції тіла безпосередньо залежить і сексуальна поведінка партнера - у даному випадку, чоловіка. Ті хлопці, які володіють більш видатними формами, частіше вступають у зв'язки не по любові. Вони вибирають секс без зобов'язань неусвідомлено, оскільки це закладено природою. Вчені підкреслюють, що у давнину чоловіки вибирали якомога більше партнерів, щоб забезпечити виживання роду. Тому відкритість чоловічої статі до любові сьогодні можна пояснити виключно генетичними особливостями.

Висновки щодо жінок у цьому дослідженні були неоднозначними.

Тому, леді, варто перестати боротися з бажанням чоловіків подивитися на ще когось, крім вас. Проти природи не попреш. Але не варто забувати, що будь-який вчинок - це вибір людини. Так що завжди прощати "зрадника" теж не варто 🙃.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту