Вчені назвали найвдалішу позу для фотографії

Фото: Wikipedia
Привабливість на фотографії залежить від співвідношення талії та стегон.

Нарешті це сталось! Вчені з США, Португалії та Швеції назвали найвдалішу позу для фотографії. В результаті їх досліджень ідеальною поставою тіла в кадрі об'єктиву є контрапост - це коли натурниця спирається на одну ногу. Саме ця поза - найвдаліша для фотографії та показує у вас у найкращому світлі, пише The Guardian, посилаючись на сайт дослідження.

Весь секрет у ідеальному співвідношенні талії та стегон. А ця поза дозволяє візуально його поліпшити. Вияснили також, що чоловіків більше на фото, як і в житті, приваблює фігура грушоподібної форми чи "пісочного годинника". Ще дослідники помітили, що контрапост часто використовується для зображення жіночих фігур у мистецтві.

"Ми вважаємо, що художники інтуїтивно зрозуміли, що ця поза привабливіша, і застосували її в своїх творах", - поділився один з авторів дослідження, професор Фарід Пажухі з Університету Британської Колумбії, Канада.

Для перевірки цієї теорії вчені створили 3D-аватари жінок в різних позах, в тому числі з опорою на одну ногу. Потім показали роздруковані фігурки 68 студентам різних статей. Учасників попросили обрати найбільш привабливі пози, на їх думку. І що ви думаєте? І у дівчат, і у хлопців популярністю користувалися саме ті натурниці, які спиралися на світлинах на одну ногу.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту