Вчені назвали риси, які здаються людям найбільш сексуальними

Photo by Michael Prewett on Unsplash
Досліджували механізми при виборі сексуального партнера.

Міжнародна група вчених опублікувала результати свого дослідження в журналі Sexuality and Culture. Вчені прийшли до висновку, що в розвинених державах при виборі романтичного партнера найбільшу роль грають "гнучкі, соціально задані параметри зовнішності". Це може бути одяг або певні особливості поведінки, пише naked-science.

У менш розвинених країнах люди скоріше віддавали перевагу основним біологічним параметрам: запаху, шкірі, фігурі і так далі.

У дослідженні брали участь 2740 респондентів з шести країн. У майбутньому вчені можуть збільшити число країн, щоб отримати більш детальну картину. Втім, навіть ці результати можуть надати психологам інформацію, яка допоможе краще прогнозувати відносини між людьми.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту