Вчені назвали йогу одним з найефективніших способів побороти тривожність

Фото: Unsplash by kike vega
Стандартні тренінги з управління стресом "нервово курять", як то кажуть.

Останнім часом йога стала популярнішою на 300% та увійшла у список основних спортивних трендів 2020 року. 

Нове дослідження, яке провели вчені з Медичної школи імені Гроссмана Нью-Йоркського університету, показало, що це заняття ще й дуже ефективно бореться з тривожністю. Спеціалісти кажуть, що йога бореться з симптомами тривожного розладу краще, ніж стандартні тренінги з управління стресом, пише Science Daily

У дослідженні взяли участь 226 людей з таким розладом. Їх розділили на три групи. Перша група проходила курс когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), друга - заняття кундаліні-йогою (набір асан, дихальних технік, вправ на розслаблення, медитацій), а третя - курс навчання з управління стресом.

Через три місяці КПТ і йога виявилися значно ефективнішими, ніж курс з управління стресом. У 54% з тих, хто практикував йогу, спостерігалося значне зменшення симптомів, порівнюючи з 33% в групі навчання з управління стресом.

"Наші результати показують, що йога, яка є безпечною і доступною, може зменшити симптоми у деяких людей з тривожним розладом і може бути цінним інструментом для загального лікування" - говорить провідна авторка дослідження Наомі М. Саймон, професорка кафедри психіатрії. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту