Вчені пояснили, чому відмова від відпустки небезпечна для здоров'я

Photo by Hutomo Abrianto on Unsplash
У людини, яка не відпочиває регулярно, розвивається метаболічний синдром.

На думку американських вчених, відпустку сприяє зниженню ризику розвитку метаболічного синдрому. Результати дослідження опубліковані в журналі Psychology&Health, повідомляє "Вокруг света".

Для метаболічного синдрому характерні, принаймні, три з наступних факторів ризику: високий кров'яний тиск, високий рівень цукру в крові, надлишок жиру навколо талії, низький рівень "хорошого" холестерину і високий рівень тригліцеридів. Метаболічний синдром пов'язаний з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань і діабету другого типу.

Імовірність розвитку метаболічного синдрому у тих, хто не брав відпустку, становила 47%. Для тих же, хто брав хоча б п'ять відгулів, ризик знижувався до 16%. Кожна додаткова відпустка була пов'язаний зі зменшенням прояву симптомів на 8%.

У дослідженні взяли участь 63 людини, середній вік яких склав 43 роки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту