Фото: Unsplash

Вчені пояснили, як за походеньками чоловіка зрозуміти, наскільки він хороший працівник

Так би мовити, налажав в одній справі - налажав й в іншій.

Чоловіки, які зраджують своїм дружинам, погано справляються з робочими обов'язками.

До такого неочевидного (але лише на перший погляд!) висновку  дійшли фахівці з Техаського університету в Остіні, повідомляє Phys.org.

Виявляється, що людина, яка не здатна бути відповідальною в особистих відносинах, не може бути такою й на роботі. Психологи проаналізували дані про понад 11 тисяч осіб, отримані від поліцейських, соціологів і з сайту знайомств. Вони виявили зв'язок між "велелюбністю" чоловіків і їх хорошою працездатністю. Психологи пильно вивчили репутацію тих особин, які активно підшукували собі пару на ніч, і у них вона виявилася, м'яко кажучи, кульгавою. Зрадників частіше викривали у поганих вчинках їх колеги по роботі, у той час як більш відданих чоловіків - навпаки, хвалили.

Так психологи черговий раз підтвердили, що особисте життя має безпосередній вплив на наше ставлення до роботи.

Але "Йод" подивився на ситуацію з іншого боку. З цього взаємозв'язку добре вишукувати не тільки поганих співробітників, але й навпаки - ловити зрадників.

Жінки, придивіться, наскільки старанно ваш чоловік працює останнім часом. І не треба лізти у таємні листування і нюхати його сорочки - відповідь негайно знайдеться самий 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту