Фото: Unsplash

Вчені придумали тест, який показує, наскільки людина розуміє міміку кота

Спойлер: дуже і дуже погано. Але є спроба довести зворотне 😉.

Коти з допомогою міміки висловлюють свої емоції. І якщо ви про це здогадувалися, то точно не здогадувалися про те, чому люди так погано ці емоції розуміють.

Канадські вчені провели дослідження за участю 6 тис. осіб з 85 країн. Всі вони - власники котів. Досліджуваним запропонували подивитися 20 роликів з вухастими. Їх завданням було назвати емоції, які передають домашні вихованці: чи задоволені ті чи ні, пише The Washington Post.

Це виявилося непосильним завданням. Тест провалили майже всі глядачі - понад 15 правильних відповідей набрали лише 13% людей. Цікаво, що краще за інших із завданнями справлялися жінки та молодь.

Звідси вчені дійшли висновку, що настрій котів за мімікою визначити можна, але це вдається лише ̶об̶р̶а̶н̶и̶м̶ меншості.

Пройти скорочену і повну версію тестів можна і самостійно. І якщо з першим варіантом справляються практично всі, то з другим не впоралися навіть ветеринари.

Виклик прийнятий, кошатники! 😆.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту