Фото: Morning Brew/Unsplash

Вчені прогнозують посуху в Австралії й на півдні Африки в найближчі п'ять років

Причина - збільшення середньої температури на Землі.

Попри намагання країн утримати зростання глобального потепління "набагато нижче 2°C"(про це йдеться у Паризькій кліматичній угоді), кліматологи прогнозують збільшення середньої температури у світі на півтора градуса. І це - до 2024 року, пише The Guardian, посилаючись на заяву Всесвітньої метеорологічної організації. 

Першими від глобального потепління постраждають Арктика, де пришвидшиться танення льодовиків, та держави, що розташовані в районі Атлантичного океану. Там з'явиться більше штормів. Також вірогідні засухи в Австралії та на півдні Африки - більші, ніж було до цього. 

Експерти організації кажуть, що навіть "індустріальна пауза" у багатьох країнах світу під час карантину не змогла на це вплинути. Діоксид вуглецю, що шкодить здоров'ю людини та екології, все одно присутній у повітрі у великій кількості, адже він довго тримається в атмосфері. 

Матерiали по темi
В Амазонії та Сибіру згоріли "легені планети": яким повітрям тепер дихати?
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту