Фото: Unsplash

Вчені радять мастурбувати для того, щоб не хворіти

Онанізм корисний не тільки для підтримки гарного настрою, а і як "таблетки" від хвороб.

Мастурбувати - це нормально.

Почнемо з традиційної фрази психологів і сексологів, які переконують, що вміти робити приємність собі сприяє зміцненню здорового морального стану і відносин з партнером у ліжку.

Але, крім психологічної користі, онанізм допомагає підвищити рівень імунітету 👈. Про це говорять дослідники з Університетської клініки в Ессені, відзначає Ніж.

Вчені запросили для участі в експерименті 11 тисяч людей. Лікарі хотіли порівняти кількість лейкоцитів - білий кров'яних тілець, які підтримують імунітет, - в організмі людини до і після мастурбації.

Експеримент показав, що оргазм збільшив кількість природних клітин-кілерів, які борються з вірусами та інфекціями. Це відбувається завдяки викиду окситоцину і дофаміну - гормонів кохання і щастя, - а також зниженню рівня кортизолу, гормону стресу.

Вчені впевнені, що регулярний онанізм сприяє підтримці імунітету на рівні боротьби з хворобами за допомогою ліків.

Крім того, мастурбація зменшує біль. У результаті іншого експерименту дослідники з'ясували, що у 60% людей, які страждають на мігрені, після оргазму головний біль відступив.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Olga Gazimova
Бесполезный сайт, я вам поставь. 0,я и то лучше лечу детей!🙉🙉🙉
16 лют 2020 р., 12:52
Android Tv
Віка у тебе у голові клепка є? Шо ти за нісенітниці пишеш. Якщо тобі подобається пальці засновувати собі куди не попадя можешь хоч задрочитися. Людям оцю фігню не пиши.
13 лют 2020 р., 22:37
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту