Вчені розповіли, скільки жили мамонти і неандертальці

Photo by April Pethybridge on Unsplash
А також підрахували, якою може бути тривалість життя у сучасних китів і акул.

Спеціалісти з Державного об'єднання наукових і прикладних досліджень (Австралія) розробили модель, що дозволяє оцінити тривалість життя вимерлих, а також маловивчених істот за ДНК, повідомляє "Вокруг света".

За розрахунками фахівців, тривалість життя мамонтів могла становити близько 60 років, що приблизно збігається з тривалістю життя сучасних африканських слонів (близько 65 років). Вимерлі підвиди людей (неандертальці і денисовці) могли дожити приблизно до 38 років.

Згідно з висновками фахівців, гренландські кити, які вважаються в наші дні одними з найбільш довгоживучих ссавців, можуть прожити 268 років. Це на 57 років більше, ніж прожив найстаріший з коли-небудь виявлених гренландських китів. Ще один відомий довгожитель - акула ґренландська - може прожити понад 400 років, переживши не одне покоління дослідників.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту