Вчені стверджують, що нарциси менш схильні до депресій, ніж звичайні люди

Хоча нарциси всіх дратують, вони відчувають себе щасливими.

Останні 3-4 роки у світі фіксують аномальне зростання кількості людей, які страждають на нарцисичні розлади. Особливо це помітно серед молоді, яка занадто захоплена соцмережами. Вчені припускають, що чим більше людина зациклена на селфі та веденні фотопрофілів в Інтернеті, тим сильніше вона схильна до самомилування.

І хоча подібний тип людей часто не переносять, самі нарциси з цього приводу не паряться. Як стверджують дослідники з Королівського університету в Белфасті, нарциси частіше досягають успіху, тому відчувають себе більш щасливими, ніж звичайні люди. Про це пише BBC.

Психолог Костас Папагеоргіу вважає: домагатися успіху нарцисам допомагає їх самозакоханість, яку вони використовують в якості "щита". Це робить їх більш стійкими до переживань і невдач, що допомагає тим рухатися кар'єрними сходами. Крім того, такі люди позбавлені почуття провини, що стає додатковим фактором стрімкого руху до успіху.

"Якщо ви витрачаєте чимало сил і часу, намагаючись переконати оточення у своїй унікальності, в їхніх очах ви дійсно станете привабливою людиною", - додає психолог.

Свої висновки вчені зробили, виходячи зі спостережень за групою з трьохсот школярів. Ті підлітки, які страждали на нарцисичні розлади, отримували вищі оцінки, ніж їхні менш самозакохані колеги.

Матерiали по темi
Соцмережі й телебачення провокують депресію у підлітків - дослідження
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту