Вчені створили "пилосмок" для мозку

Photo by jesse orrico on Unsplash
Це новий препарат для очищення від токсичних білків.

Фахівці з університету Джорджтауна розробили сполуку під умовною назвою CM101, яка стимулює систему видалення неправильно згорнутих білків в мозку, в тому числі відповідальних за розвиток нейродегенеративних захворювань. Вчені вважають, що їхнє відкриття стане ключем до лікування хвороб Паркінсона й Альцгеймера. У перших експериментах досягнуто відмінних результатів, пише hightech.plus.

Дослідження на тваринах моделях хвороб Альцгеймера і Паркінсона підтвердили, що ця речовина краще аналогів очищає мозок від токсичних білків і покращує когнітивні і поведінкові функції. Її головна мета - пошкоджені, але ще живі нейрони, які можна відновити. На думку авторів, СМ101 - хороший кандидата на клінічні випробування за участю людей.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту