Вчені успішно протестували ліки від старості. Поки на хробаках

Фото: Matvevna с сайта Pixabay
Достатньо стимулювати активність певних ферментів, щоб продовжити життя на 35-45%.

Доклінічні дослідження показали, що експериментальна терапія значно збільшує тривалість життя черв'яків - приблизно на третину. Цей же механізм, швидше за все, є і у людини, тому результати дуже перспективні для продовження життя людей, пише hightech.plus.

Фермент AMPK відомий своєю роллю головного метаболічного перемикача. Останні дослідження показують, що активація AMPK помітно збільшує тривалість життя лабораторних тварин - на 35-45%. Вчені з Корейського інституту науки і технологій вирішили простежити механізм роботи AMPK у черв'яків і знайшли ще один фермент, який працює з ним в тандемі для регуляції клітинних енергетичних процесів.

Виявилося, що підвищення активності VRK-1 збільшувало тривалість життя хробаків, стимулюючи активність AMPK.
Лабораторні експерименти на культурах клітин людини показали, що механізм VRK-1-AMPK, ймовірно, є і у людей.

"Це означає, що VRK-1 може також працювати як фактор довголіття і у людини, тому ми можемо почати розробку препаратів для стимуляції VRK-1, які б сприяли збільшенню тривалості життя", - заявив співавтор дослідження Сеунг-Джа Лі.

На даний момент команда має намір вивчити цей механізм у більш складних моделях тварин перш, ніж можна буде більш впевнено судити про можливості відтворення подібних результатів у людини.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Volodymyr Krasnoholovets
раджу мінеральну добавку широкої дії ГідридFortis.Щіпку порошку залити водою, за 3 хвилини випити. Воду насичу електронами і протонами, і все, шкоди не має. Але саме ці елементарні частинки є живленням для мітохондрій, які відповідальні за енергетику організм зокрема за здоровий стан крові.
13 серп 2020 р., 07:18
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту