Відкрили новий вид кліщів, який назвали на честь Віктора Цоя

Фото: Unsplash by Krzysztof Niewolny
Науковець дав комасі таке ймення через великий вплив творчісті групи "Кіно" на його життя.

Вчений одного з російських університетів Сергій Єрмілов знайшов і описав новий вид панцирних кліщів. Науковець вирішив дивувати вже "по повній програмі" та дав комасі ще й незвичне ймення. Він назвав його на честь музиканта Віктора Цоя - Trachyoribates viktortsoii. Опис кліща вчений опублікував у журналі Systematic & Applied Acarology, пише Indicator.

Новий вид кліща привезли співпрацівники Інституту зоології з Братислави з малазійських лісів. Єрмілов просто розглядав усі види комах і тут наштовхнувся на одного кліща - невідомого раніше науці. Розглянувши, відніс його до роду Trachyoribates, у якому до цього моменту було лише два. А тепер є вже третій, і не якийсь простий, а Віктор Цой.?

Чому Сергій Єрмілов назвав так своє відкриття? Відповідь проста - група "Кіно" дуже вплинула на його життя. Музика Цоя часто грає у нього фоном під час дослідницької роботи.?

Матерiали по темi
У Лас-Вегасі рятують голубів, яких зловмисники одягають у ковбойські капелюхи (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту