Вчені відкрили ще одну величезну молоду планету

Фото: mediaassets.caltech.edu

Астрономи з Технологічного інституту Рочестера знайшли нову гігантську молоду планету. Більше того, це відкриття знаходиться ще й близько до Землі. Вона на відстані у 330 світлових років до нашої сонячної системи. За астрономічними мірками - це "поруч" з нами, пише FaceNews.ua.

Назвали планету 2MASS 1155-7919 b. Вона відносно молода - їй всього п'ять мільйонів років. А її вага, до речі, дорівнює 10-ти Юпітерам. Цю планету назвали найближчою до Землі з усіх "юних".

Також вчені додають, що вона, як і Земля, обертається навколо зірки. Однак відстань від 2MASS 1155-7919 b до її зірки в 600 разів більша, ніж відстань від Землі до Сонця. Як ця планета-гігант могла виявитися так далеко від своєї молодої зірки-батька - поки загадка для вчених.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту