Фото: Steven Lelham/Unsplash

Вчені вирахували, скільки потрібно займатися спортом для подолання депресії

І це не такі вже великі цифри.

Про те, що фізичні навантаження допомагають людям відчувати себе краще, психологи говорять давно. Наприклад, ірландські вчені нещодавно виявили, що йога впливає на відділи мозку, відповідальні за стрес. І, таким чином, допомагає його подолати.

Але скільки потрібно нею займатися, щоб відчути себе краще?

Експерти з Массачусетської лікарні в Бостоні стверджують, що досить 35 хвилин щоденних спортивних зусиль, або 4 години на тиждень.

Вчені провели дослідження, в якому протягом двох років аналізували медичні показники 8 тисяч пацієнтів. Вони виявили, що у людей, схильних до психічних розладів, рідше діагностували депресію, якщо ті займалися спортом. В середньому, ймовірність депресії у пацієнтів зменшувалася на 17%, пише Medical News Today.

І мова йде не тільки про йогу - біг, стретчинг або заняття в спортзалі теж сприяли зменшенню поганого настрою.

Матерiали по темi
Найкращими ліками від тривоги і стресу вчені назвали глибокий сон
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту