Вчені з'ясували, що різдвяні фільми лікують людей з деменцією

Фото: Instagram grinchmovie
Також чудодійними можливостями володіють і різдвяні пісні.🎄🎶

Перегляд різдвяних фільмів та прослуховування (а краще ще й підспівування😉) атмосферних новорічних пісень допомагають людям з деменцією. Вся справа в емоційних спогадах, які вони викликають, пише BBC.

Такий висновок після дослідження зробив професор Алістер Бернс з Департаменту охорони здоров’я та соціального обслуговування Англії NHS England.

"Людям з деменцією може бути нелегко слідкувати за суперечливими розмовами серед передріздвяного хаосу та шуму. А сімейний перегляд улюбленого класичного фільму, старого фотоальбому, сімейні ігри і навіть наспівування улюбленої колядки можуть зблизити людей і допомогти всім відчути себе частиною веселощів", - каже вчений.

"Загалом святкування Різдва людям з деменцією може створити дискомфорт", - каже головна операційна директорка благодійної організації "Спільнота Альцгеймера" Кетрін Сміт. За її словами їм можна допомогти саме навіюванням приємних спогадів. Вони зберігають самооцінку, впевненість у собі і почуття власної гідності, а також покращують соціальну взаємодію з іншими людьми.

Матерiали по темi
У Києві запалили новорічну ялинку. Великий фоторепортаж
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту