Жорстка дієта призводить до самотності

Фото: Unsplash by Thought Catalog
"Всі їдять в компанії, а ти сидиш сам" - основна думка вчених.

Наслідком обмежування себе в їжі є самотность. Такий висновок зробили вчені з Корнелльського університету, пише видання Health Shots.

Науковці провели ряд експериментів, щоб зрозуміти, як саме дієта пов'язана з почуттям самотності людини.

Виявилось, що таке гнітюче почуття загострювалось в учасників досліження саме тоді, коли вони починали жорстко обмежувати себе в їжі. Вчені переконують, що з харчовими вподобаннями людей - це не пов'язано. Зв'язок в іншому - до цього ще причетні соціальні механізми.

Як саме? Дослідники помітили, що коли людина на дієті, вона відокремлюється від компанії. Не їсть з іншими, бо думає, що вони засуджуватимуть рішення сісти на дієту. Або ж ще пояснення - спільний прийом їжі вважають актом соціальної взаємодії. І, коли людина не може їсти все те, що є на спільному столі, то почувається майже так само, якби вона не могла говорити на загальновідомі теми.

А ще вчені вважають, що почуття самотності в таких ситуаціях може відчуватися сильніше, ніж у людей, які потрапили у середовище, де всі розмовляють іншою мовою.

Тому тут вже вам вирішувати - чи бути в центрі компанії, але із зайвими кілограмчиками чи бути самотньою "фітоняшкою". Але стоп! Вирішуйте це після свят. Зараз - дайте собі розслабитись.😉

Матерiали по темi
Американські вчені винайшли пігулки від самотності
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту