Фото: Unsplash

Вчені виявили неочевидну користь гри в маджонг. Кажуть, вона рятує від депресії

Але не всіх.

Міленіали та центеніали більше всіх інших поколінь схильні до пригноблених станів.

Про це говорять учені, коментуючи вплив темпів нинішнього життя на самопочуття людей. Інтернет, кар'єра, ізольованість від реального спілкування призводять до поганого настрою і часто провокують депресії.

Звичайно, при гострих її проявах рекомендують звернутися до лікаря. Крім того, допомагає природа, заняття спортом і заспокійлива музика.

Але американські та китайські вчені виявили новий спосіб впоратися з пригніченістю. Провівши дослідження 11 тисяч китайців, психологи виявили, що гра в маджонг істотно покращує самопочуття людей.

Експерти фіксували показники психічного здоров'я у людей з депресією, яким пропонували займатися різними активностями: відвідувати друзів, займатися спортом або волонтерством. Маджонг "зробив" їх всіх за впливом на настрій людей.

Але психологи підкреслили, що більше користі маджонг приносить жителям міст. Це може бути пов'язано з тим, що у селах в маджонг грають на гроші, на відміну від мегаполісів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту