Вчені виявили, що люди викидають у 2,5 рази більше їжі, ніж передбачалось

Фото: Unsplash by Josh Wilburne

Ми викидаємо занадто багато їжі. Такий висновок зробили нідерландські вчені після свого нового дослідження. Раніше передбачалось, що кожна людина може викидати певну кількість на день. Зараз кількість того, що ми не з`їдаємо, а без жодних сумнівів відправляємо до смітника - більше у 2,5 рази, пише Inspired, посилаючись на BBC.

Кожна людина на планеті в середньому викидає 527 калорій на день і це критично багато. Дослідники кажуть, що в середньому чотири людини використовують стільки продуктів, скільки б вистачило на п`ятьох. Вчені уточнюють, що велика кількість їжі, яку викидають, характерна й для розвинутих, і для бідних країн.

За даними Організації Об’єднаних Націй (ООН), третина всіх продуктів, вироблених на планеті, викидається в смітник. Світова економіка втрачає через це 1 трильйон доларів на рік, сотні мільйонів людей продовжують голодувати, а викинута їжа виробляє 10% усіх парникових газів, які потрапляють в атмосферу.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту