Фото: Javier Allegue Barros / Unsplash

Вчені виявили взаємозв'язок між щастям і потребою в спілкуванні

Чим позитивніше відчуває себе людина, тим більше їй хочеться завести нові знайомства.

Людина за своєю природою є соціальною істотою, яка хоче спілкування для самоствердження і вирішення щоденних потреб. Але в певні дні трапляється, що нам не хочеться ні з ким розмовляти, або ж виключно з найближчим колом спілкування. В інші ж, навпаки, тягне на нові знайомства.

Вчені з Гарвардського університету визначили, що на ступінь бажання спілкування впливає відчуття людиною щастя. У стані піднесення нас тягне до незнайомців, у пригніченості - до сім'ї й близьких друзів. Ці висновки вони зробили під час спостереження за поведінкою понад 30 тисяч осіб. Фахівці встановили людям на телефони додаток, який надсилав повідомлення з питаннями про самопочуття людей. Вони цікавилися, які саме емоції відчувають люди у періоди спілкування й без нього: смуток, радість, прилив енергії й ін.

Виявилося, що коли у людини падає настрій, її тягне до друзів і родичів, зазначає МедікФорум. Це пояснюється тим, що нещасні люди шукають розради і підтримки у знайомих. Щасливі люди більш налаштовані на "свіжі" емоції, які можна отримати під час знайомства з новими людьми.

Таким чином, вчені дійшли висновку, що щастя не терпить прикрощів та суму, а потребує підживлення чимось позитивним і новим.

Так і хочеться сказати: "Спасибі, Кеп".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту