Вчені визначили, де на Землі найбільше розмаїття флори

Фото: Unsplash by Chris Abney
Там знаходиться понад 13,6 тисячі видів рослин. І, напевно, це ще не остаточна цифра.

Група вчених в ході нового дослідження визначили місце з найбільшим розмаїттям флори у світі. Понад 13,6 тисяч видів рослин знаходиться на другому за величиною острові на Землі (після Гренландії) - Новій Гвінеї. Результати дослідження опублікували в журналі Nature, повідомляє The Guardian.

У групі спеціалістів було 90 ботаніків з 56 установ у 19 країнах. Вони кажуть, що велика частина острова залишається незвіданою, тому вчені прогнозують виявити ще мінімум чотири тисячі видів рослин у найближчі 50 років. 

Науковці вивчали зразки, які збирали європейські мандрівники з 1700-х роках. 

"Це рай, повний життя", - сказав провідний дослідник Родріго Камара-Лерет, біолог з Цюрихського університету.

Раніше місцем з найбільшим розмаїттям рослин вважався острів Мадагаскар. Тепер кажуть, що на Новій Гвінеї на 19% більше видів. Острів знаходиться у Тихому океані. Одним з найбільш дивовижних відкриттів стало те, що багато рослин острова ендемічні, тобто можуть існувати лише в цьому ареалі. 

Сподіваємось, що видів рослин буде ставати тільки більше, а не менше. Щоб не потрібно було вченим друкувати їх на 3D-принтері, як от корали, адже цей вид живих організмів стрімко зникає.😔

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту