Фото: Unsplash

Вчені з'ясували, від якого алкоголю люди найшвидше п'яніють

Спойлер: таких напоїв аж два 😈.

Знайдено винуватця вашого поганого самопочуття вранці й сорому після корпоративної ночі.

Дослідник з Брайтонському університету Хел Сосабовскі з'ясував, що херес і портвейн - найнебезпечніші алкогольні напої у світі. Через них людина ризикує швидше за все виявитися "в дрова", про що вчений оголосив на весь світ в ефірі радіостанції BBC Radio Five, відмічає The Telegraph. 

Сосабовскі навіть склав шкалу, по якій можна вивчити ступінь впливу алкоголю на самопочуття (і здоровий глузд) людини. На дні рейтингу виявилося пиво, оскільки для того, щоб від нього неабияк сп'яніти, доведеться видудлити чимало пляшок. На вершині шкали розмістилося віскі, але Сосабовскі зазначив, що "в напої 40 градусів, тому багато його випити не вийде - він палить шлунок".

А ось херес і портвейн виявилися оптимальними напоями, щоб красиво і впевнено сп'яніти. У них міститься 20% алкоголю, вони не дратують травний тракт і добре засвоюються. А, значить, пити їх можна значно довше, ніж віскарік 😈.

Однак Сосабовскі додав, що існує ще один вид алкоголю, який допоможе швидко дійти до кондиції. Це - ігристі вина, оскільки "газовані напої швидше дають в голову".

Тепер ви до свят готові точно 😜.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту