Вчені заявили, що знайшли еліксир вічної молодості - його рецепт видається надто простим

Photo by Travis Yewell on Unsplash
Відкриття науковців поки тестують на лабораторних мишах, але скоро можуть перейти до розробки цього методу для людей.

Ін'єкції крові молодих мишей, які робили їхнім більш старшим родичам, показали ефект, схожий на дію еліксиру молодості. Як повідомляє dailymail.co.uk, цей метод дозволив зупинити віковий спад у функціонуванні мозку "літніх" мишок.

Вчені встановили, що таким чином діє білок, який міститься в крові молодих тварин - він викликає зростання кількості клітин мозку і збільшення нейронних зв'язків. Фахівці розраховують, що в перспективі цей метод можна буде застосовувати для лікування деменції (старечого маразму) у літніх людей.

На перший погляд метод виглядає неправдоподібно простим, але це далеко не так. Ученим ще належить з'ясувати, які саме з білків несуть у собі цей позитивний ефект. Поки доведена ефективність двох - тромбоспондину-4 і SPARC-подібного білка. Але чому вони мають омолоджуючий ефект - до сих пір не ясно. 

Тому перш ніж перейти до застосування методу на людях, потрібно повести ще дуже багато лабораторних тестів і експериментів. Тож тримаймося - до вічної молодості тепер - один крок!

🔊🔊🔊

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту