Вчені зробили найдетальніший знімок поверхні Сонця. Воно виглядає, як золота гречка

Фото зробили в межах глобального дослідження про природу зірки. Його мета - визначити, від чого залежить інтенсивність сонячних спалахів.

З 2013 року на Гавайях будували телескоп Daniel K. Inouye Solar Telescope (DKIST), котрий повинен стежити за діяльністю Сонця.

Декілька тижнів тому його спорудження закінчили. А 30 січня ми можемо похвалитися першим його здобутком - новим фото поверхні Сонця 😮.

Учені Національного наукового фонду США, котрі стежать за телескопом, заявляють, що це найдетальніше фото зірки в історії.

На ньому видно, що поверхня сонця - це безліч киплячих згустків плазми, які постійно перемішуються. На наш погляд, вони нагадують рідну українську гречку. Щоправда, позолочену 😁.

Місія телескопу - якомога детальніше дослідити будову Сонця та його поверхню. Це допоможе пояснити природу сонячних спалахів, котрі впливають на клімат Землі. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту