Вчимося правильно цілуватися: Як знає, як

У Всесвітній день поцілунку (6 липня) розповідаємо, як поліпшити техніку цілування та додати перчинки до цього процесу.

Цілуйтеся з нами, цілуйтеся як ми, цілуйтеся краще за нас – так подумали наприкінці 19 століття десь у Британії і пустили в життя Всесвітній день поцілунку. Тож 6 липня – очевидна нагода поліпшити техніку цілування, адже, як ми добре знаємо, немає межі досконалості.

Поцілунок на першому (другому) побаченні

Головна порада – не поспішайте. Покладіться на своє відчуття ситуації та інтуїцію, це має дати сигнал до дії. Зверніть увагу, якщо об'єкт ваших почуттів не дивиться на вас і проявляє ніяковість – краще відкласти поцілунок на потім. Аби не зіпсувати уже здобуті й налагоджені романтичні стосунки. І щойно ви помітили, що дівчина/хлопець не зводить з вас очей, то починайте діяти:

Зробіть обережний дотик його/її долоні.

Максимально наблизьтеся.

І торкніться губами губ.

А далі – за ситуацією. Партнер (ка) має сам підказати, якої потужності та рівня сміливості має бути поцілунок.

Зіпсований поцілунок – це коли:

Ваші дії різкі та неприховано зухвалі.

Поцілунок стає несамовитим злиттям двох ротів.

Результат – його/її очманілі очі та думка в голові: На цьому може бути крапка.  Або ще гірше: А воно мені "отаке" треба?

Співачка Мірей Матьє свого часу сказала: "Поцілунки – розмінна монета кохання". Тож не зіпсуйте все ще на початковій стадії невиправданими проявами пристрасті. Не треба, бо зарано. 

Поцілунок закоханих

Французи переконані – для справжнього, і не лише французького, поцілунку потрібні дві руки. Це ми про пари, які разом більше місяця. Їхня сором'язливість, страх бути смішними та незграбними давно в минулому. Час для експериментів. Виступати в ролі ініціатора дозволяється.

Поцілунок закоханих може бути не лише в губи, а в інші частини голови. Найкращі для цього місця – це вухо, шия, потилиця. Їх можна торкатися не лише по-пуританськи – губами, а й залучати язик. Ясна річ, якщо перед такою практикою цілування усі нюанси процесу обговорені або набуті досвідом.

Зіпсований поцілунок закоханих:

Постійно увімкнений "режим пилососу" (він подобається далеко не всім).

Неконтрольоване виділення слини (дивіться зауваження вище).

Для закріплення пройденого матеріалу народна німецька мудрість: не цілуй того, хто здатен тебе проковтнути.

Поцілунок навіки закоханих

Дозволено все: легкі мимовільні поцілунки, пристрасні поцілунки по-французьки, поцілунки з речами-помічниками: кубики льоду, ягоди-фрукти й усе, що підкаже фантазія.

Зіпсований поцілунок навіки закоханих:

Коли кількість і частота поцілунків скорочується, а то й взагалі – про них забувають.

Спонукання до дії:

За допомогою навіть швидкоплинного поцілунку можна спалити до п'яти калорій. Словом, поцілунок – це приємно та корисно. Цілуймося на здоров'я.  

Зображення: Таша Шварц

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту