Вчинок дня: американська студентка створила медичні маски для глухих і роздає їх безкоштовно

Фото: gofundme.com
Бачити рот і рухи губ вкрай необхідно для спілкування людей з порушенням слуху.

21-річна студентка Університету Східного Кентуккі Ешлі Лоуренс, спостерігаючи за посиленням карантинних заходів і необхідністю постійно носити маски, звернула увагу на те, що це може стати проблемою для глухих та слабочуючих людей. Адже для нормальної комунікації їм потрібно бачити рот оточуючих та слідкувати за рухами губ. Тоді Ешлі, аби допомогти таким людям, розробила разом з мамою особливий дизайн маски, пише mel.fm.

Ешлі вигадала маски з пластиковим віконечком на рівні рота. Для першої партії медичних масок їй навіть не знадобилося купувати витратні матеріали: на пошиття пішли нові простирадла, що були в домі, а також рулон побутового прозорого пластику, що також знайшовся у господарстві.

За перші дві доби після того, як Лоуренс показала свої маски, вона отримала на них понад 20 замовлень із шести штатів. Проте, дівчина не бере за них жодної плати – розсилає безкоштовно. Проте будь-хто може пожертвувати будь-яку суму через краудфандингову платформу, щоб підтримати її ініціативу.

Фото: gofundme.com
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту