Вчинок дня: український тенісист Стаховський проявив благородство по відношенню до суперника - і програв (ВІДЕО)

Сергій Стаховський. Фото twitter.com/Stako_tennis
Спортсмен показав себе справжнім джентльменом на корті під час турніру в Німеччині.

Перша ракетка України (123 в світовому рейтингу) чоловічого тенісу Сергій Стаховський завершив виступи на турнірі в німецькому Халле на стадії 2-го кола змагань. У драматичному матчі він програв французу П'єру-Югу Ерберу - 6:2, 6:7, 4:6. Але після матчу компліменти від уболівальників отримував якраз українець. У першому сеті на корті трапився спірний епізод, коли арбітри зафіксували аут у француза. Ербер (43 ракетка світу) був з цим не згоден, але до того моменту він уже використав всі три своїх спроби вимагати відеоповтор. В результаті француз звернувся... до суперника, щоб той використовував свій "челлендж" для вирішення спору. І Стаховський не відмовив, витративши свій "слот".

Цікаво, що після перегляду відео виявилося, що Ербер мав рацію, м'яч залишався в поле, а тому судді зарахували бали на користь француза. Зате Стаховський проявив себе у всій красі у "Fair play" і  може претендувати на неофіційне звання "Джентльмена року".

Справедливості заради, треба визнати, то епізод з "челленджем" трапився ще в першому сеті, за рахунку 5:1 на користь українця, і подарувавши невикористаний повтор супернику, Сергій все одно мало чим ризикував. Він і виграв той сет, але поступився в двох наступних. Так, що неправильно говорити про те, що вчинок українця мав наслідки у вигляді його програшу. Аже ж це й не виключає його спортивного благородства.