Вдень займались фермерством, ввечері бойовими мистецтвами: в Японії видали перший у світі диплом з дослідження ніндзя

Магістратура спрямована саме на вивчення ніндзя, а не на те, щоб стати ним. Нажаль😫😫😫

Університет Міє вперше в історії видав диплом про вивчення життя ніндзя.Фахівцем в цій галузі став Геніч Міцухасі, повідомляє Independent.

45-річний студент провів два роки, вивчаючи історичні документи про справжню природу бійців-невидимок та удосконалюючи свої навички бойових мистецтв. Він також купив дерев'яний двоповерховий будинок в провінції Іга, де народився справжній ніндзя, жив там і вирощував рис та овочі на землі.

Вранці ніндзя працювали як звичайні фермери, а вдень тренувалися. Я подумав, що це поєднання повинно мені допомогти зрозуміти життя справжніх воїнів.

Міцухасі був одним з трьох студентів, які навесні 2018 року поступили  на першу в світі магістратуру з вивчення нінздя. Професор Юги Ямада назвав Геніч справжнім прикладом для наслідування для майбутніх студентів.

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту