#вдомакльово: подорожуй ексклюзивними маршрутами від акторок "Жіночого Кварталу"

Переконайтесь, що найкращий туризм цього "літа з короною" - внутрішній, а заміну багатьом закордонним принадам можна знайти в рідній країні.

Через пандемію більшість українців цього року відпочиватимуть вдома: кордони для нас відкриває лише декілька країн і умови для мандрівників змінюються щодня. Але є і гарна новина: якщо сісти в поїзд і проїхатися містами України - може вийти неймовірна пригода.

Наш сайт вирішив долучитися до ініціативи #мандруйукраїною та допомогти вам відкрити цікаві місця, які є тільки в нашій країні. 

У колективі "Жіночого Кварталу" зібралися дівчата з різних куточків нашої країні.  Спеціально для Йод.media вони дадуть свої чесні, часом іронічні, але дуже корисні поради про місця свого дитинства:  

У якому районі краще шукати готель? Що треба знати про запорізькі маршрутки та вінницькі трамваї? Як не пропустити дворик з найкрасивішою в цьому місті мозаїкою? Де поласувати найсмачнішими в країні бісквітами, а де продають ковбаску як у дитинстві? Яке колесо огляду найвище в країні? Де розташований український Стоунхендж? Та які маловідомі пам'ятки треба відвідати, доки їх не змінили новобудови?

Це тільки частина таємниць, які розкриють наші зіркові героїні. 

До кожної розповіді буде додана ексклюзивна мапа міста з маршрутом з найзнаковішими пам'ятками і розвагами, яку спеціально для цього проєкту створила арт-директорка Йод.media Таша Шварц. 

Перший путівник з'явиться на нашому сайті вже завтра, 10 липня. Співачка та акторка Віра Кекелія розповість про свій рідний Харків.

Графік виходу путівників:

17 липня - Ольга Жуковцова про Запоріжжя 

24 липня - Еліна Мбані про Вінницю

31 липня - Тетяна Песик про Тернопіль 

7 серпня - Аліна Гордієнко про Херсон

14 серпня - Валерія Товстолес  про Дніпро

21 серпня - Ірина Сопонару про Чернівці 

28 серпня - Анастасія Євтушенко про Ужгород 

Також на читачів нашого сайту чекає бонус - можливість виграти найцікавіші книжки, які спеціально для вас оберуть і підпишуть акторки "Жіночого Кварталу". Цей подарунок ви напевно захочете покласти до вашої подорожньої валізи. 

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту