Великдень на карантині: на богослужіння прийшло майже 130 000 громадян

Разом з тим зафіксовано 19 випадків недотримання карантинних обмежень😯

Святкові богослужіння проводилися у 13 658 храмах по всій країні. За святкуванням спостерігало 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Про це повідомив голова Національна поліція України Ігор Клименко.

З 130 000 вірян, які навідались до храму, лише у 19 випадках поліція зафіксувала порушення карантинних обмежень. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження.

"Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян. І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі", -
повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту