VERA KEKELIA представила "карантинний" кліп. Його знімала вдома на телефон

Під час пандемії музиканти об'єднуються, щоб підтримати людей на карантині.

Українські виконавці потихеньку приєднуються до руху світових зірок, що знімають кліпи в умовах карантину. Раніше кліп, знятий в домашніх умовах, представив репер Freel. Тепер прийшла черга VERA KEKELIA.

Ролик співачка зняла вдома самостійно, під керівництвом режисерів з месенджерів і через відеозв'язок. Його записували на камеру телефону, а обличчя кліпмейкерів можна помітити в ролику у нижньому кутку екрану.

Особливістю кліпу стала також те, що Віра з'явилася в ньому на дев'ятому місяці вагітності.

"Це кліп-настрій. Він про стан жінки наодинці з собою. Звісно ж, в ньому — і мої відчуття того особливого стану, в якому я перебуваю зараз. Ми зняли цей кліп, щоб підтримати людей, які зараз перебувають вдома. А також — щоб показати, що карантин — це не перешкода для творчості, а ще один привід розширити власні межі й знайти нові можливості, щоб проявити себе", - розповіла Віра.

Ролик зняли під хештегом #ShootAtHome (переклад: знімай вдома) від режисерів кліпу Лесі Подолянко і Дмитра Гука. В рамках проєкту вийде ще декілька кліпів, знятих українськими зірками.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту