Верховний суд Індії дозволив гепардам повернутися в країну

Photo by lee bernd on Unsplash
Раніше їх повністю винищили після здобуття країною незалежності.

Верховний суд Індії постановив повернути гепардів у країну. Таким чином, тварини з'являться в Індії вперше за 70 років з моменту їхнього повного винищення, пише "Вокруг света". Згідно з постановою Верховного суду, гепарди можуть бути завезені на північний захід Індії з Намібії.

Раніше на території Індії мешкали азіатські гепарди, які були повністю винищені після здобуття країною незалежності у 1947 році, стараннями мисливців і скотарів.

Нині азіатські гепарди збереглися лише в Ірані в невеликій кількості (50-100 особин). Через невелику чисельність популяції, реінтродукція азіатських гепардів з Ірану до Індії виявилася неможливою. Тому було прийняте рішення завезти в Індію африканських гепардів. Цей вид ніколи раніше не мешкав в Індії.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту